Kotisivut

Toteutamme responsiivisia kotisivuja. Sivut siis toimivat täydellisesti niin kannettavilla kuin pöytäkoneillakin sekä mobiililaitteilla että tableteilla. Toteuttamamme sivut ovat myös hakukoneoptimoituja ja löytyvät erinomaisesti Googlesta.

Verkkokaupat

Meiltä saat verkkokaupan monipuolisilla ominaisuuksilla. Helppokäyttöinen hallintapaneeli, suosituimmat maksutavat, valmiit integraatiot logistiikkayhtiöihin, lukuisia laajennuksia ja kattavat kuvalliset ohjeet.

Google-mainonta

Olemme ansainneet toiminnallamme Google Partner-tunnuksen. Partner-tunnus osoittaa, että olemme toimintakykyinen, asiakkaamme ovat tyytyväisiä ja noudatamme Googlen parhaita toimintatapoja.

Kotisivut yritykselle

Yli kymmenen vuoden kokemuksella

Tyytyväisiä

asiakkaitamme

Olemme työskennelleet vuonna 2006 alkaneella yritystaipaleella muun muassa heidän kanssaan.

admareyrittajahellekiramiLTnilannipromecprodigyintertpstutowarmiariikkuTurun Uunisepät Oyfenniaplmsalamasaneerauskallioinenhelsingin yliopistoturun yliopistoterveyden ja hyvinvoinnin laitos

 

Tekijät

Arttu Arojoki

Arttu Arojoki

Toimitusjohtaja

 040 187 6637
 arttu@sivustamo.fi

Ossi Laine

Ossi Laine

Asiakaspäällikkö

 040 187 6683
 ossi@sivustamo.fi

Henri Landvik

Henri Landvik

Tekninen kehittäjä

 040 187 6687
 henri@sivustamo.fi

santeri mv

Santeri Ekdahl

Web-suunnittelija

 040 187 6687
 santeri@sivustamo.fi

Valtter Pänkäläinen

Valtteri Pänkäläinen

Graafikko

 040 187 6687
 valtteri@sivustamo.fi

Heli Koponen

Heli Koponen

Sisällöntuottaja

 040 187 6674
 heli@sivustamo.fi

kuka

Lähetä avoin hakemus Artulle ja kerro miksi meidän pitäisi palkata juuri sinut.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

Ota yhteyttä!