Yhteystiedot

  • Puutarhakatu 19 A, 20100 Turku
  • Sivustamo Oy
  • Y-tunnus: 2855506-7


Google partner

SY jasenyritys 2016 200x100px

luotettava kumppani

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous

Tekijät

Arttu Arojoki

Arttu Arojoki

Toimitusjohtaja

 040 187 6637
 arttu@sivustamo.fi

Ossi Laine

Ossi Laine

Asiakaspäällikkö

 040 187 6683
 ossi@sivustamo.fi

Henri Landvik

Henri Landvik

Tekninen kehittäjä

 040 187 6687
 henri@sivustamo.fi

santeri mv

Santeri Ekdahl

Web-suunnittelija

 040 187 6687
 santeri@sivustamo.fi

Valtter Pänkäläinen

Valtteri Pänkäläinen

Graafikko

 040 187 6687
 valtteri@sivustamo.fi

Heli Koponen

Heli Koponen

Sisällöntuottaja

 040 187 6674
 heli@sivustamo.fi

kuka

Lähetä avoin hakemus Artulle ja kerro miksi meidän pitäisi palkata juuri sinut.

Olemme työskennelleet vuonna 2006 alkaneella yritystaipaleella muun muassa heidän kanssaan.

admareyrittajahellekiramiLTnilannipromecprodigyintertpstutowarmiariikkupernionseudunlehtifenniaplmsalamasaneerauskallioinenhelsingin yliopistoturun yliopistoterveyden ja hyvinvoinnin laitos

 

1