Yritys

Sivustamo on vuonna 2006 perustettu digitaalisen ja luovan suunnittelun toimisto. Sivustamo työllistää kymmenen oman alansa asiantuntijaa ja kasvaa yhä.

Palvelut

Tarjoamme asiakkaillemme kotisivuja, verkkokauppoja, markkinointia ja mainontaa, sisällöntuotantoa, graafista suunnittelua ja valokuvausta.

Yhteystiedot

Kun tarvitset kokonaisvaltaista digitaalista markkinointia – soita, lähetä sähköpostia, täytä yhteydenottolomake tai tule käymään!

Kotisivut yritykselle

Yli kymmenen vuoden kokemuksella

Olemme työskennelleet vuonna 2006 alkaneella yritystaipaleella muun muassa heidän kanssaan.

admareyrittajahellekiramiLTnilannipromecprodigyintertpstutowarmiariikkuTurun Uunisepät Oyfenniaplmsalamasaneerauskallioinenhelsingin yliopistoturun yliopistoterveyden ja hyvinvoinnin laitos

 

Tekijät

Arttu Arojoki

Arttu Arojoki

Toimitusjohtaja

 040 187 6637
 arttu@sivustamo.fi

Ossi Laine

Ossi Laine

Asiakaspäällikkö

 040 187 6683
 ossi@sivustamo.fi

Henri Wikström

Henri Wikström

Myyntipäällikkö

 040 187 6612
 henri.wikstrom@sivustamo.fi

Juha Kumpula

Juha Kumpula

Markkinointipäällikkö

 040 187 6671
 juha@sivustamo.fi

Henri Landvik

Henri Landvik

Tekninen kehittäjä

 040 187 6687
 henri@sivustamo.fi

santeri mv

Santeri Ekdahl

Web-suunnittelija

 040 187 6687
 santeri@sivustamo.fi

Agon Germizaj

Agon Germizaj

Web-suunnittelija

 040 187 6687
 agon@sivustamo.fi

Heli Koponen

Heli Koponen

Sisällöntuottaja

 040 187 6674
 heli@sivustamo.fi

Valtter Pänkäläinen

Valtteri Pänkäläinen

Graafikko

 040 187 6687
 valtteri@sivustamo.fi

kuka

Lähetä avoin hakemus Artulle ja kerro miksi meidän pitäisi palkata juuri sinut.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

Ota yhteyttä!